Stopková fréza na cylindrické drážky 28,58x20,6mm
| Výrobca: | FREUD |
|---|---|
| Kód produktu: | 01130128 |
| Dodacia doba: | 7 dní |
| Otáčky: | Max. 18 000 ot./min |
| Dĺžka nástroja: | H = 63,5 mm |
| Priemer stopky: | A = 12 mm |
| Rezný priemer: | D = 28,58 mm |
| Rezná dĺžka: | h = 20,6 mm |
| FREUD kód: | 55-52212P |
| Hodnotenie: | ( 9 hodnotení ) |
Stopková dvojnožová fréza, na cylindrické drážky, vyrobená z kvalitných materiálov. Vhodná na vytváranie "T" drážok a podobné aplikácie.
Použitie : v ručných, stolových aj CNC frézkach .
Materiály: mäkké drevo, tvrdé drevo, preglejka, drevotrieska, MDF a iné výrobky na báze dreva.
Výhody:
Technológia TiCo karbidu
Špeciálne vyvinutý, vysoko kompaktný titán-kobaltový karbid, navrhnutý a vyrobený spoločnosťou FREUD. Poskytuje ostrejšiu hranu a bezchybný povrch s výrazne dlhšou životnosťou pri reze.
Nepriľnavý povlak, ktorý odoláva najnáročnejším aplikáciám. Poskytuje tepelnú izoláciu, chráni pred koróziou a eliminuje hromadenie živice, čím skracuje prestoje potrebné na čistenie.
