Falcovacia stopková fréza 31,75x13,2xmm stopka 8mm
| Výrobca: | FREUD |
|---|---|
| Kód produktu: | 01130120 |
| Dodacia doba: | 7 dní |
| Otáčky: | Max. 18 000 ot./min |
| Dĺžka nástroja: | H = 55,7 mm |
| Priemer stopky: | A = 8 mm |
| Rezný priemer: | D = 31,75 mm |
| Rezná dĺžka: | h = 13,2 mm |
| Priemer ložiska: | C = 12,7 mm |
| FREUD kód: | 32-10008P |
| Hodnotenie: | ( 7 hodnotení ) |
Stopková dvojnožová falcovacia fréza, na vytvorenie pevných prekrytých spojov, vyrezanie výklenkov pre zadné panely skriniek alebo vytvorenie zaujímavého detailu na vrstvených lištách.
Použitie : v ručných a stolových frézkach.
Materiály: mäkké drevo, tvrdé drevo, preglejka, drevotrieska, MDF a iné výrobky na báze dreva.
Výhody:
Technológia TiCo karbidu
Špeciálne vyvinutý, vysoko kompaktný titán-kobaltový karbid, navrhnutý a vyrobený spoločnosťou FREUD. Poskytuje ostrejšiu hranu a bezchybný povrch s výrazne dlhšou životnosťou pri reze.
Nepriľnavý povlak, ktorý odoláva najnáročnejším aplikáciám. Poskytuje tepelnú izoláciu, chráni pred koróziou a eliminuje hromadenie živice, čím skracuje prestoje potrebné na čistenie.
