Stopková fréza na držadlá 47x28,7mm stopka 12mm
| Výrobca: | FREUD |
|---|---|
| Kód produktu: | 01130129 |
| Dodacia doba: | 7 dní |
| Otáčky: | Max. 16 000 ot./min |
| Dĺžka nástroja: | H = 66,7 mm |
| Priemer stopky: | A = 12 mm |
| Rezný priemer: | D = 47 mm |
| Rezná dĺžka: | h = 28,7 mm |
| Polomer R1: | R1 = 3,2 mm |
| Polomer R2: | R2 = 6,35 mm |
| FREUD kód: | 99-00712P |
| Hodnotenie: | ( 8 hodnotení ) |
Stopková dvojnožová fréza na držadlá pre výrobu držadiel (madiel) na dvierka skriniek posuvných dverí a pod...
Použitie : v stolových frézkach.
Materiály: mäkké drevo, tvrdé drevo, preglejka, drevotrieska, MDF a iné výrobky na báze dreva.
Výhody:
Technológia TiCo karbidu
Špeciálne vyvinutý, vysoko kompaktný titán-kobaltový karbid, navrhnutý a vyrobený spoločnosťou FREUD. Poskytuje ostrejšiu hranu a bezchybný povrch s výrazne dlhšou životnosťou pri reze.
Nepriľnavý povlak, ktorý odoláva najnáročnejším aplikáciám. Poskytuje tepelnú izoláciu, chráni pred koróziou a eliminuje hromadenie živice, čím skracuje prestoje potrebné na čistenie.
