Stopková fréza orezávacia 12,7x25,4mm stopka 8mm
| Výrobca: | FREUD |
|---|---|
| Kód produktu: | 01130123 |
| Dodacia doba: | 7 dní |
| Otáčky: | Max. 24 000 ot./min |
| Dĺžka nástroja: | H = 72,9 mm |
| Priemer stopky: | A = 8 mm |
| Rezný priemer: | D = 12,7 mm |
| Rezná dĺžka: | h = 25,4 mm |
| Priemer ložiska: | C = 12,7 mm |
| FREUD kód: | 42-10408P |
| Hodnotenie: | ( 7 hodnotení ) |
Stopková dvojnožová fréza s ložiskom, na orezávanie.
Tieto frézy sa používajú na presné orezávanie, ofrézovanie laminovaných pracovných dosiek, na frézovanie podľa šablóny a na vytváranie alebo kopírovanie zložitých tvarov.
Použitie : v ručných, stolových aj CNC frézkach.
Materiály: mäkké drevo, tvrdé drevo, preglejka, drevotrieska, MDF a iné výrobky na báze dreva.
Výhody:
Technológia TiCo karbidu
Špeciálne vyvinutý, vysoko kompaktný titán-kobaltový karbid, navrhnutý a vyrobený spoločnosťou FREUD. Poskytuje ostrejšiu hranu a bezchybný povrch s výrazne dlhšou životnosťou pri reze.
Nepriľnavý povlak, ktorý odoláva najnáročnejším aplikáciám. Poskytuje tepelnú izoláciu, chráni pred koróziou a eliminuje hromadenie živice, čím skracuje prestoje potrebné na čistenie.


