Stopková fréza úkosová 44x18,5mm 45stup. stopka8mm
| Výrobca: | FREUD |
|---|---|
| Kód produktu: | 01130140 |
| Dodacia doba: | 7 dní |
| Otáčky: | Max. 24 000 ot./min |
| Uhol: | 45 stupňov |
| Dĺžka nástroja: | H = 61 mm |
| Priemer stopky: | A = 8 mm |
| Rezný priemer: | D = 44 mm |
| Rezná dĺžka: | h = 18,5 mm |
| Priemer ložiska: | C = 12,7 mm |
| FREUD kód: | 40-10608P |
| Hodnotenie: | ( 14 hodnotení ) |
Stopková dvojnožová úkosová fréza s ložiskom, na zrážanie hrán.
Úkosové stopkové frézy sa používajú na presné zrazenie hrán. Vytvárajú rovnomerné zrazenie na hrane akéhokoľvek obrobku, čím dodávajú výrobkom charakter a zároveň zachovávajú ostré geometrické línie. Veľkosť skosenia sa ľahko nastavuje zmenou výšky frézy alebo posunutím dorazu.
Použitie : v ručných, alebo stolových frézkach.
Materiály: mäkké drevo, tvrdé drevo, preglejka, drevotrieska, MDF a iné výrobky na báze dreva.
Výhody:
Technológia TiCo karbidu
Špeciálne vyvinutý, vysoko kompaktný titán-kobaltový karbid, navrhnutý a vyrobený spoločnosťou FREUD. Poskytuje ostrejšiu hranu a bezchybný povrch s výrazne dlhšou životnosťou pri reze.
Nepriľnavý povlak, ktorý odoláva najnáročnejším aplikáciám. Poskytuje tepelnú izoláciu, chráni pred koróziou a eliminuje hromadenie živice, čím skracuje prestoje potrebné na čistenie.


