Stopková fréza čelná vypuklá R6 12x9x46mm, s=8mm
| Výrobca: | FREUD |
|---|---|
| Kód produktu: | 01130116 |
| Dodacia doba: | 7 dní |
| Rádius: | R = 6 mm |
| Otáčky: | Max. 24 000 ot./min |
| Dĺžka nástroja: | H = 46 mm |
| Priemer stopky: | A = 8 mm |
| Rezný priemer: | D = 12 mm |
| Rezná dĺžka: | h = 9 mm |
| FREUD kód: | 18-10808P |
| Hodnotenie: | ( 15 hodnotení ) |
Stopková dvojnožová fréza čelná, vypuklá. Ideálna na gravírovanie, vytváranie zaoblených drážok, nápisov a iných ozdobných prvkov. Pomocou týchto nástrojov dokážete vytvárať krásne gravírované drážky v dvierkach, čelách zásuviek a lištách.
Použitie : v ručných, stolových aj CNC frézkach.
Materiály: mäkké drevo, tvrdé drevo, preglejka, drevotrieska, MDF a iné výrobky na báze dreva.
Výhody:
Technológia TiCo karbidu
Špeciálne vyvinutý, vysoko kompaktný titán-kobaltový karbid, navrhnutý a vyrobený spoločnosťou FREUD. Poskytuje ostrejšiu hranu a bezchybný povrch s výrazne dlhšou životnosťou pri reze.
Nepriľnavý povlak, ktorý odoláva najnáročnejším aplikáciám. Poskytuje tepelnú izoláciu, chráni pred koróziou a eliminuje hromadenie živice, čím skracuje prestoje potrebné na čistenie.

