Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

viac informácií

+421 915 840 300 eshop@centroglob.sk
Prihlásenie / Registrácia

Oleje na drevo

hľadaný text:
zoradiť podľa:
výrobca:
cena od-do:
-

Oleje na drevo poskytujú výbornú ochranu a zvýrazňujú prírodnú krásu a štruktúru dreva. Sú preto vhodné na rôzne aplikácie v interiéri aj exteriéri, kde sa spoľahlivo postarajú o všetky potrebné drevené povrchy, ktorým predĺžia životnosť a zvýraznia ich moderný dizajn.

Kde je možné použiť oleje na drevo?

Ochranné oleje na drevo možno použiť prakticky kdekoľvek v domácnosti a záhrade. Azda jedinou nutnosťou je vybrať vhodný olej do exteriéru alebo interiéru, aby dokonale splnil svoju ochrannú funkciu. Možno ich použiť na podlahy, schody, nábytok či akékoľvek ďalšie drevené povrchy.

Oleje na parkety a drevené podlahy

Olejovanie je čoraz častejší spôsob ochrany drevených podlahových krytín. Oleje na parkety a drevené podlahy sú navrhnuté tak, aby ich oživili a ochránili pred náročným zaobchádzaním v bytoch, domoch či komerčných priestoroch. Oleje povrch vyhladzujú a zvýrazňujú jeho prirodzenú farbu. Tiež zvyšujú odolnosť voči škrabancom, opotrebovaniu a vlhkosti, čím predlžujú ich život. Takto ošetrené podlahy si často vyžadujú zvýšenú starostlivosť a čistenie, pretože nečistoty sú viac viditeľné.

Oleje na drevený nábytok

Drevený nábytok zvyčajne patrí k tomu luxusnejšiemu, čo sa nachádza v našich domácnostiach a záhradách a rovnako je potrebné k nemu pristupovať. Oleje na nábytok ho hĺbkovo penetrujú a bránia jeho vysychaniu a praskaniu. Použitie oleja tak nielen bráni znehodnoteniu týchto dizajnových kúskov, ale tiež pomáha obnoviť prirodzený lesk, zvýrazniť štruktúru a farbu samotného dreva. Olej na nábytku zároveň vytvorí vodoodpudivý film, ktorý je však umývateľný.

Vyberte si z našej širokej ponuky kvalitných olejov na drevo, ktoré poskytnú dreveným povrchom spoľahlivú ochranu a moderný vzhľad. V prípade, že potrebujete s výberom poradiť, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.